Správa a inkaso pohľadávok

Riešenia sa nachádzajú ľahšie, ak ich hľadáme spoločne

Každý z nás sa už niekedy ocitol v situácii, ktorej riešenie si vyžadovalo pomoc od druhých. A potreba vyriešenia osobného dlhu nie je iná.

Väčšinou vieme „čo môžeme a musíme zvládnuť sami“ – trocha disciplíny, zníženie osobnej spotreby, sledovanie rozdielu medzi príjmami a výdavkami... V McGrath & Arthur zas vieme poradiť „ako to zvládnuť“.

Zbaviť sa dlhu nemusí byť náročné, a ani nemusí byť príliš stresujúce. Kontaktuje nás, každá situácia má riešenie!

Prečítajte si

Na čo sú dobré inkasné agentúry

Pokiaľ niekto odo mňa chce, aby som zaplatil peniaze, je logické že ho nemám rád. Je mi nesympatický a nechcem s ním komunikovať. Toto je základný ľudský postoj a verte, naši operátori by vedeli o tom rozprávať...

Inkasná agentúra sa živí tým, že zabezpečuje pre veriteľov vrátenie finančných prostriedkov, ktoré si ľudia požičali. Zvyčajne tých, ktorí si financie požičali a nevrátili je výrazne menej ako tých čo splácajú riadne.

Spolu to dokážeme vyriešiť!

Áno, aj to je naša úloha. Nie sme strašiaci, ktorí Vám chcú zle. Chceme Vám pomôcť vysporiadať sa s Vašim dlhom, nájsť cestu a riešenie.

V prvom rade Vám poskytneme možnosť komunikovať s nami Vami preferovanou cestou. Telefón, email, SMS, WhatsApp, Viber, Facebook, Messenger – u nás si určite vyberiete Vami preferovaný spôsob.

Prečo ma veriteľ vymáha mimosúdne?

Od veriteľa ste si požičali peniaze. Použili ste ich na nákup užitočných alebo aj menej užitočných vecí. Peniaze sa minuli, kúpené veci už možno neexistujú alebo nefungujú a teraz treba peniaze vrátiť. Iná cesta nie je. V tejto chvíli je potrebné zabojovať a urobiť všetko preto, aby náklady nenarástli viac ako je nevyhnutné.