Správa a inkaso pohľadávok

Aby Vaše podnikanie prosperovalo

Už od svojho založenia v roku 2005 zaznamenáva skupina našich inkasných spoločností stabilný nárast a jej aktuálne portfólio v správe už dosiahlo hranicu 300 miliónov euro.

S dlhoročnými skúsenosťami v segmentoch B2C a B2B sa špecializujeme na komplexnú správu pohľadávok kľúčových firiem, najmä vo finančnom, energetickom a telekomunikačnom sektore.

Pravidelne sa umiestňujeme na najvyšších miestach rebríčkov u našich klientov v oblasti efektivity procesu vymáhania a kvality poskytovaných služieb. Sme stabilnou a efektívnou voľbou aj pre každého z našich budúcich klientov.

Prečítajte si

Čím sme tiež zaujali našich klientov

E-spracovaním dát v akýchkoľvek formátoch

Na tieto účely využívame pre nás na mieru vyvíjaný a pravidelne upgradovaný software EVOLIO, zameraný na potreby inkasných agentúr a advokátskych kancelárií. Pri výmene dát je pre našich klientov veľkou výhodou jeho schopnosť rozpoznávať a spracúvať všetky známe štruktúry a formáty prenášaných dát.

Prečo externé inkaso

Zvýšenie efektivity vymáhania

Efektívne inkaso vyžaduje najmä komplexné know-how celého spektra postupov a kapacitu komunikovať s neobmedzeným počtom dlžníkov denne. Ako špecialisti sme efektívnejší ako in-house oddelenia veriteľov a sme schopní profesionálne kontaktovať tisíce dlžníkov denne.