Sme spoločensky zodpovední

Spoločensky zodpovedné podnikanie a firemnú filantropiu u nás chápeme predovšetkým ako realizáciu aktivít všeobecne prospešných pre spoločnosť a všetky zainteresované strany. Jednou z tých strán sú aj naši susedia v mestskej časti, a to aj tí malí...

Vedeli ste, že už 15 minút pohybu denne odbúrava z detského tela škodlivé toxíny? My preto dlhodobo sponzorujeme detský futbalový tím „Česko Slovenská Futbalová Akadémia MALACKY“ a hokejový tím HOBA Bratislava.

Čo však urobiť pre deti, ktoré sa z rôznych dôvodov nezúčastňujú organizovaných športových aktivít? Aj tým sme chceli trocha pomôcť a preto sme si v uplynulom roku spoločne „vyhrnuli rukávy“ a pustili sa do svojpomocnej renovácie detského ihriska na bratislavských Palisádach, kde sídlime. Počas jedného pracovného dňa sme deťom ihrisko vyčistili od odpadkov a kamenia, nanovo ponatierali hojdačky a „preliezky“, doplnili živý plot vysadením desiatok nových kríkov. Na záver sme ešte pre „veľkých aj malých“ osadili nové drevené posedenie, ktoré tam dovtedy všetkým chýbalo.

Nezabúdame však ani na našich zamestnancov. Veď už Henry Ford kedysi povedal: „Jeden spokojný zamestnanec urobí viac, ako traja nespokojní.“ Snažíme sa preto urobiť pre nich vždy niečo naviac.

Čo naši zamestnanci oceňujú najviac? Veľký úspech sme zožali zavedením tzv. „birthday free day“ – dňa voľna na oslavu svojich narodenín. Veľmi oceňovaná je však aj možnosť využitia tzv. „sick day“ – dňa voľna v prípade zdravotnej nepohody, nevyžadujúcej návštevu lekára.

A náš najnovší hit? Pravidelné relaxačné masáže priamo na pracovisku!